Bakan Kasapoğlu’ndan memleketi Kula’ya gece çıkarması

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, gün uzunluğu İzmir’de süren programının akabinde Ankara’ya dönüşü esnasında memleketi …

Hediye sipariş alışveriş ankara
05.07.2021
A+
A-

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, gün uzunluğu İzmir’de süren programının akabinde Ankara’ya dönüşü esnasında memleketi Manisa’nın Kula ilçesine uğradı. Akşam saatlerinde bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunan Bakan Kasapoğlu, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın takviyeleriyle Kula’da yürütülen yatırımları inceleyerek, yatırımların tamamlanmasının akabinde Kula’nın spor diyarı olacağını söyledi.
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir vilayetinde gün uzunluğu süren programının akabinde Ankara’ya dönerken memleketi Manisa’nın Kula ilçesine gece çıkarması yaptı.

Birinci olarak Kaymakam Kemal Duru önderliğindeki protokol üyeleri tarafından karşılanan Bakan Kasapoğlu, ilçe merkezinde aile çay bahçesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir mühlet sohbet etti.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Burada vatandaşların kitap ve satranç üzere çeşitli ikramlar dağıtan Bakan Kasapoğlu, vatandaşların istek ve sıkıntılarını da dinledi.

Daha sonra Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Kula’da yürütülen yatırım çalışmalarını inceleyen Bakan Kasapoğlu, yatırımların son durumları hakkında Kaymakam Kemal Duru’dan bilgi aldı.

Ziyaretleri esnasında Kula İdeal Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı ile AK Parti İlçe Teşkilatını da ziyaret eden Bakan Kasapoğlu, burada da partililer ile bir müddet sohbet etti.

Yatırımları incelediği esnada konuşan Bakan Kasapoğlu, Kula’daki bu yatırımların tamamlanmasının akabinde Kula’nın spor diyarı olacağını söyledi.

Ege Bölgesi’nin en büyük spor tesislerinden biri olan Kula Spor Kompleksi ile yeniden gençlerin hizmetine sunulacak olan geniş kapsamlı Gençlik Merkezi inşaatlarının tamamlanmasıyla Kula’da spor branşında elde edilen muvaffakiyetlerin daha da artacağını söz eden Bakan Kasapoğlu, kısa mühlet içerisinde memleketini tekrar ziyaret edip, bu yatırımların açılışını şahsen kendisinin yapacağını söyledi.

Bakan Kasapoğlu, Kula’daki ziyaret ve temaslarının akabinde Ankara’ya gitmek üzere memleketinden ayrıldı.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.