Bağcılarlı 9 minik yüzücü madalya için kulaç atacak

Bağcılar Belediyesi Spor Kulübü’nün 9 minik yüzücüsü, Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından düzenlenen, “09-10 Yaş Ulusal Gelişim Projesi …

Hediye sipariş alışveriş ankara
19.06.2021
A+
A-

Bağcılar Belediyesi Spor Kulübü’nün 9 minik yüzücüsü, Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından düzenlenen, “09-10 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Yarışlarında” madalya için kulaç atacak.
Bağcılar Belediyesi Spor Kulübü yüzücüleri (21-23 Haziran 2021) tarihleri ortasında düzenlenecek olan 09-10 Yaşı Ulusal Gelişim Projesi Yarışlarında kulaç atacak.

İstanbul Anadolu Yakası Burhan Felek Yüzme Havuzu’nda düzenlenecek yarışlarda Bağcılar’ı, Yüzme Hocası Adem Zengin’in refakatinde, Bağcılar Belediyesi Spor Kulübü’nün 5’i kız, 4’ü erkek olmak üzere toplam 9 atleti temsil edecek.

Lider Çağırıcı: “İlçemizden geleceğin ulusal yüzücüleri çıkacak”
Basketbol, futbol, okçuluk ve atletizm olmak üzere birçok alanda sportif faaliyetlere dayanak verdiklerini tabir eden Bağcılar Belediye Lideri Lokman Çağırıcı, yüzme branşını 2 yıl evvel faaliyete geçirdiklerini kaydetti.

Çağırıcı, bu branşta şu an 17 atletleri olduğunu belirtti. Çağırıcı, “Sportif faaliyetlerde başarılı sonuçlara ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. Bilhassa engelli atletlerimiz katıldıkları ulusal ve memleketler arası yarışlardan madalyalarla dönüyorlar. İnşallah, yüzme sporunda da hak ettiğimiz düzeylere ulaşacağız. Bu maksatla ilçemize kapalı yüzme havuzları kazandırmaya devam ediyoruz.

Şu an 10 kapalı yüzme havuzu hizmet veriyor. Öğrencilerimiz vücut eğitimi derslerini havuzlarımızda yapıyor.

Hediye sipariş alışveriş ankara

İnşallah, ilçemizden geleceğin ulusal yüzücüleri çıkacak” diye konuştu.

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.