Aylık Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıldı

Hediye sipariş alışveriş ankara
12.04.2014
A+
A-

meb_toplantiİlçe Milli Eğitim Müdürü Alican KILIÇ’ın başkanlığında 11 Nisan 2014 Cuma günü Öğretmenevinde Aylık Müdürler Kurulu toplantısı yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican KILIÇ; toplantıda yaptığı konuşmada, önceliklerimizin eğitim-öğretim faaliyetleri olduğunu ve bu nedenle de başta okul yöneticileri olmak üzere tüm öğretmenlerimizin asli işleri olan eğitim-öğretim etkinliklerine odaklanmaları gerektiğini ifade ettiler.

Öğrenci güvenliğinin önemi üzerinde de duran İlçe Milli Eğitim Müdürü, tüm eğitim çalışanlarının ve pansiyonlu okullardaki idareci-öğretmen ve diğer çalışanların çok hassas olmaları gerektiğini söyledi. Öğrencilerimizin zararlı alışkanlıklardan korunması amacıyla okullarımızda ve ilçe içinde yapılan sosyal, kültürel ve sportif etkinliklere katılımı üst düzeyde tutmak için yönlendirme yapılması gerektiği üzerinde de duran İlçe Milli Eğitim Müdürü, öğrencilerin özellikle ders dışı zamanlarda (teneffüs, öğlen arası vb) kontrol atında tutulması ve takibinin çok önemli olduğunu sözlerine ekledi.

Okul müdürleri tarafından ders denetimlerinin bu önemde sıklaştırılması ve üzerinde durulması gerektiğini de ifade eden Milli Eğitim Müdürü, okullarda yapılan ders dışı etkinliklerin de öncelikle okul idaresi tarafından düzenli şekilde kontrolünün ve denetiminin yapılmasını, ilerleyen günlerde ilçe yöneticileri tarafından da bu denetimlerin yapılacağın sözlerine ekledi.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Toplantıda daha sonra gündem maddeleri üzerinde konuşmalar yapıldı ve iyi dilek temennilerde bulunularak toplantı sona erdi.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.