NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI

Nallıhan Bilgi Yarışması

Antalya’da soğuk hava deposundaki yangın kontrol altına alındı

Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Kocayatak Mahallesi’nde bir soğuk hava deposunda çıkan yangın 19 arazöz ve 50 kişilik taraf ekibinin 2 saatlik …

30.06.2020
A+
A-


Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Kocayatak Mahallesi’nde bir soğuk hava deposunda çıkan yangın 19 arazöz ve 50 kişilik taraf ekibinin 2 saatlik çalışmasının akabinde denetim altına alındı.

Edinilen haberlere nazaran, saat 22.00 sıralarında Kocayatak Mahallesi’nde bir soğuk hava deposunda şimdi tespit edilemeyen bir sebeple yangın çıktı. İhbar üzerine vaka bölgesine çok sayıda itfaiye ekibi ve sıhhat ekibi yönlendirildi Tıpkı devirde meyve sebse kasalama merkezi olarak ta kullanılan depoda bulunan plastik kasaların tutuşması sebebiyle alevler gökyüzüne yükseldi. Yangına Antalya Büyükşehir Belediyesiİtfaiye Daire Başkanlığı’na ilişkin 17 arazöz ve 50 civarında nokta ekibi müdahale ederken çalışmalara park ve bahçelere ilişkin su tankerleriyle Serik Orman işletme Müdürlüğü’ne ilişkin ilişkin 2 arazöz de destek verdi. Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Lideri Ahmet Kısa’da yangın yerine gelip söndürme çalışmalarını konumunda yönetti. Yaklaşık 10 bin metrekalenik gizli yerde devam eden yangın 2 saatlik bir çalışmanın akabinde denetim altına alındı. Dumandan eklilenen ya da yaralanananın bulunmadığı yangında büyük çapta maddi hasar meydana geldi.Soğutma çalışmaları devam eden, yangının çıkış sebebi araştırılıyor.

Nallıhanhaber Whatsapp


NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASINALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER
ETİKETLER:


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.