Ankara’nın denizi Nallıhan’da! Gördünüz mü?

Ankara'nın denizi Nallıhan'da! Gördünüz mü?
Hediye sipariş alışveriş ankara
27.06.2021
A+
A-

Ankara’nın denizi Nallıhan’da! Gördünüz mü? işte detaylar ve fotoğraflar.
Ankara’nın Nallıhan ilçesinde bulunan ve sağladığı olanaklar ile ziyaretçileri kendine hayran bırakan Çayırhan Gölü yeni misafirlerini bekliyor.

Nallıhan’daki Çayırhan Gölü, Ankara sınırlarındaki en büyük alana sahip göle ev sahipliği yapmanın yanı sıra sağladığı imkanlar ile de dikkat çekiyor. Yürüyüş yolları, doğa kampları, trekking, antik kent gibi pek çok faaliyet imkanını içerisinde bulunduran Çayırhan Gölü, ziyaretçilerini kendisine hayran bırakıyor.

Göl kenarında yer alan Juliopolis Antik Kenti Nekropolü ile ‘tarihe tanıklık eden şehir’ olarak kendisine yer bulan bölgede farklı tiplerde 435 adet mezar, Frig, Roma ve Bizans döneminden izler taşıyan nekropoller de tarih severlerde büyük heyecan uyandırıyor.

80’den fazla aile ise kayıklar ile Çayırhan’da tutulan sazan balıklarını yurtdışına ihraç ederek geçimini sağlıyor. Kamp tutkunlarının ise gözdesi olan göl, yeni misafirlerini bekliyor.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Ankara'nın denizi Nallıhan'da! Gördünüz mü? Ankara'nın denizi Nallıhan'da! Gördünüz mü? Ankara'nın denizi Nallıhan'da! Gördünüz mü? Ankara'nın denizi Nallıhan'da! Gördünüz mü? Ankara'nın denizi Nallıhan'da! Gördünüz mü? Ankara'nın denizi Nallıhan'da! Gördünüz mü? Ankara'nın denizi Nallıhan'da! Gördünüz mü? Ankara'nın denizi Nallıhan'da! Gördünüz mü?

 

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.