Ankara’da EGO’dan sefer saati düzenlemesi

Ankara'da EGO'dan sefer saati düzenlemesi
Hediye sipariş alışveriş ankara
23.05.2021
A+
A-

Ankara’da EGO’dan sefer saati düzenlemesi işte detaylar. EGO Genel Müdürlüğü, toplu taşıma seferlerini hafta içi uygulanan sokağa çıkma yasağına göre düzenleneceğini duyurdu.
EGO Genel Müdürlüğü, koronavirüs tedbirleri kapsamında hafta içi saat 21.00’den sonra uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle toplu taşıma seferlerinde düzenlemeye gitti.

EGO, yasak nedeniyle hafta içi saat 21.00’den sonra Ö zel Halk Otobüsleri (ÖHO), Özel Toplu Taşıma Araçları (ÖTA), Metro ve Ankaray’ın çalışmayacağını açıkladı.

Yapılan açıklamada EGO otobüslerinin çalışma güzergahıyla ilgili ise “Semtlerden Ulus-Sıhhiye-Kızılay istikametine gelen hatlarımızda ve Raylı Sistem güzergâhlarında hizmet verilecektir” denildi.

Seferlerle ilgili şu açıklama yapıldı;

Hediye sipariş alışveriş ankara

Bu kapsamda 24 Mayıs 2021 Pazartesi günü itibarıyla, devam etmekte olan hafta içi kısıtlamalarda, akşam saat 21.00’den sonra Özel Halk Otobüsleri (ÖHO) ve Özel Toplu Taşıma Araçları (ÖTA) çalışmayacaktır. Metro ve ANKARAY tarifeli seferleri ise saat 21.00’de sona erecektir. Ancak aktarma yapacak yolcularımız için tabloda (EK-2) belirtilen saatlerde son tren seferleri yapılacaktır.

Hafta içi 21.00-24.00 saatleri arasında EGO otobüsleri ile semtlerden Ulus-Sıhhiye-Kızılay istikametine gelen hatlarımızda ve Raylı Sistem güzergâhlarında hizmet verilecektir (EK-1). Metro istasyonlarına ring servisi hizmeti veren hatlarımızda ise metro son sefer saatlerine uygun olarak servise devam edilecektir. denilerek açıklama sona erdi.

Otobüs Servis Hareket Saatleri: TIKLAYIN

Raylı Sistem (Metro, ANKARAY) Hareket Saatleri ve Son Tren Hareket Saatleri: TIKLAYIN

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.