Ankara Valiliği’nde YGS alarmı

Hediye sipariş alışveriş ankara
22.03.2014
A+
A-

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, YGS kapsamında belirtilen saatler arasında alınan önlemler şöyle:

– Otoların klakson çalmaları, düğün, asker uğurlama gibi konvoylarının oluşturulması, bina hafriyat ve yıkımları ile seyyar satıcı gürültüleri ve buna benzer her türlü çalışma yapılması, Ankara ili mülki hudutları dahilinde yasaklandı.

– Sınavların yapıldığı okullar ve kamu binaları bahçelerine ve çevrelerine sınav günü ve saatlerinde hiçbir vasıta park ettirilmeyecek.

Hediye sipariş alışveriş ankara

– 23 Mart Pazar günü 10.00-13.00 saatleri arasında sınavların yapılacağı tüm okullar ve çevrelerinde emniyet, tertip ve tedbirlerinin polis ve jandarma tarafından önceden planlanacak.

– Belediye başkanlıklarınca sınav merkezlerine gidecek güzergahlar levhalarla belirlenecek ve toplu taşıma seferleri aksamadan sürdürülecek.

– YGS’ya katılacak öğrencilerden sınav heyecanı ve telaşı içerisinde kimlik cüzdanını kaybeden veya unutan öğrencilerin mağdur olmamaları için 23 Mart’ta Altındağ, Beypazarı, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Polatlı ve Yenimahalle İlçe Nüfus Müdürlükleri hizmet vermek üzere açık tutulacak.

– Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığı koordinasyonunda ilgili meslek odalarınca yemek ve konaklama hizmetlerinde gerekli kolaylaştırıcı tedbirler alınacak.

– Kredi ve Yurtlar Kurumu Bölge Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından her türlü yurt, konaklama ve sağlık tedbirleri önceden planlanacak.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.