DOLAR

32,6539$% 0.42

EURO

35,0922% 0.38

STERLİN

41,8639£% 0.53

GRAM ALTIN

2.441,72%0,27

ÇEYREK ALTIN

3.924,00%0,45

BİTCOİN

2119207฿%-2.61628

a
KARAMAN HABER
KARAMAN HABER

Ankara Kalkınma Ajansı Nallıhan’da

kalkinmaAnkara Kalkınma Ajansı’nın, İlçemizdeki kamu-kurum kuruluşları ve sivil toplum örgütlerini kapsayan, “2015 Yılı Mali Destek Programları Bilgilendirme Toplantısı” Ayhan Sümer Kültür Merkezi Salonu’nda yapıldı.
*******************************************************************
Ankara Kalkınma Ajansı İlçemizde 2015 Yılı Mali Destek Programları Bilgilendirme Toplantısını 26.01.2015 tarihinde yaptı. Ayhan Sümer Kültür Merkezinde yapılan toplantıya İlçemizden Kaymakamımız Dr. İsmail Altan Demirayak,Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş ,İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç, kurum müdürleri,Sivil Toplum Örgütlerinin temsilcileri ve muhtarlar katılırken Ankara Kalkınma Ajansı Program Yönetim Birim Başkanı Süleyman İslamoğlu, İş Geliştirme ve Strateji Birim Uzmanı Naz Gündüz ile Proje Yönetim Birimi Uzmanları Zehra Yağın, Alkım Karaağaç ve Nedim Sözen toplantıda hazır bulundu.

Toplantıda ilk konuşmaya yapan Ankara Kalkınma Ajansı Program Yönetim Birim Başkanı Süleyman İslamoğlu, Ankara Kalkınma Ajansı’nın Ankara’nın sosyo-ekonomik kalkınması için önemli çalışmalar yürüttüğünü belirterek Nallıhan ilçesinde bu yönde yapılan başarılı çalışmalardan dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş yaptığı konuşmada Nallıhan ilçesinin Ankara Kalkınma Ajansı’nın Mali Destek Programlarından yararlandırıldığına işaret ederek ilçede birçok konuda başarılı adımlar atıldığını söyledi.

İlçemiz Kaymakamı Dr. İsmail Altan Demirayak yaptığı konuşmasında, Ankara Kalkınma Ajansı’nın Mali Destek Programları kapsamında önemli projeler gerçekleştirdiklerini değinerek yerel yönetimler ve Kaymakamlık olarak gerek mali destek programı gerek doğrudan faaliyet destek programları kapsamında ilçede önemli bir değişim ve dönüşümü gerçekleştirdikleri söyledi. Özellikle tarım ve kırsal turizm olmak üzere iki temel sektörü Nallıhan’da desteklemek adına Ajansın değerli katkılarda bulunduğunu belirten Kaymakamımız, önümüzdeki dönemde de bu çalışmaları sürdürmeyi planladıklarını söyledi.

Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen toplantıda, Ankara Kalkınma Ajansı 2015 yılı teklif çağrısı kapsamında İleri Teknolojilerde Yüksek Katma Değer Mali Destek Programı, Sosyal Sorunların Çözümünde Yenilikçi Yöntemler Mali Destek Programı ve Sürdürülebilir Kalkınma Mali Destek Programı ve projelerin nasıl hazırlanacağına yönelik destek programları slayt gösterimi eşliğinde uzmanlar tarafından anlatıldı.
Uzmanlar ayrıca 2015 Yılı Teklif Çağrısı başvuru ve değerlendirme süresi hakkında katılımcılara bilgiler verdi. (Haber H.OLUM)

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir. 
0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Nallıhan’da 4700 öğrenci tatile girdi

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook sayfa NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA instagram NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook grup NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA CEP UYGULAMASI
NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook sayfa NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA instagram NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook grup NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA CEP UYGULAMASI