Ankara Büyükşehir Belediyesinin online yazılım eğitimlerine yoğun ilgi

Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Gazi Üniversitesi ortasında imzalanan protokol ile “Yazılım Lisanları ve 2D, 3D Mimari Çizim” programlarına …

Hediye sipariş alışveriş ankara
29.06.2021
A+
A-

Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Gazi Üniversitesi ortasında imzalanan protokol ile “Yazılım Lisanları ve 2D, 3D Mimari Çizim” programlarına ilişkin online fiyatsız eğitim müracaatlarına ağır ilgi gösterildi.
Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Gazi Üniversitesi ortasından imzalanan iş birliği protokolü kapsamında fiyatsız verilecek “Yazılım Lisanları ve 2D, 3D Mimari Çizim” online eğitimlere öğrenciler birinci haftadan ağır ilgi gösterdi.
İstihdam alanı geniş olan bilişim kesiminin muhtaçlık duyduğu çalışanın eğitimini sağlamak emeliyle verilecek online eğitimlere katılmak için şu ana kadar yaklaşık 2 bin öğrenci müracaatta bulundu. Akademisyenler tarafından verilecek eğitimlere katılmak isteyen öğrenciler, “akademi.ankara.bel.tr” adresinden kimlik bilgilerini girerek kayıt yaptırabilecek. Online eğitimler için müracaat müddeti ise 4 Temmuz’a kadar uzatıldı.

Ağır ilgi nedeniyle müracaat tarihi 4 Temmuz’a kadar uzatıldı
Büyükşehir Belediyesi Bilgi Süreç Daire Başkanlığı tarafından projelendirilen fiyatsız online eğitimlere kayıt yaptırmak isteyenler, “akademi.ankara.bel.tr” adresi üzerinden müracaatta bulunabilecek.


Daha evvel son müracaat tarihi 28 Haziran olarak duyurulurken, ağır ilgi üzerine son müracaat tarihi 4 Temmuz tarihine kadar uzatıldı.

8 başka kategoride verilecek olan fiyatsız online yazılım eğitimlerini tamamlayan iştirakçiler, iştirak sertifikasına da sahip olacak. Ankara’da yaşayan ve üniversitelerin en az ön lisans programından mezun öğrencilerin kayıt yaptırabileceği eğitimler; mimari çizimden taşınabilir oyun teknolojilerine, cep telefonu uygulamalarından sanal ve arttırılmış gerçekliğe, yapay zeka üzere ileri teknoloji hususlarından 3 boyutlu modelleme ve görselleştirmeye, dijital sanatlardan animasyon ve yapım alanlarına kadar pek çok eğitim alanını kapsıyor.

Hediye sipariş alışveriş ankara


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.