Altındağ’da yoğun mesai

Altındağ Belediyesi takımları, ilçe genelinde ayrıntılı paklık, kar küreme, buz kırma ve tuzlama çalışması gerçekleştirdi. Altındağ’da kapsamlı …

Hediye sipariş alışveriş ankara
21.02.2021
A+
A-

Altındağ Belediyesi takımları, ilçe genelinde ayrıntılı paklık, kar küreme, buz kırma ve tuzlama çalışması gerçekleştirdi.

Altındağ’da kapsamlı paklık çalışması gerçekleştirildi. Vatandaşlardan gelen talepleri kıymetlendiren takımlar, Altındağ genelindeki sokak ve kaldırımlarda titiz bir çalışma gerçekleştirdi. Kaldırımlarda biriken karlar temizlendi, buz tutan noktalar buzlardan arındırılarak yaya kaldırımları vatandaşlar için daha inançlı hale getirildi. Daha sonra ise ayrıntılı paklık çalışması gerçekleştirildi. İlaçlama ve yıkama araçlarıyla ayrıntılı paklık yapıldı, yollar ve çöp bırakma noktaları dezenfekte edildi. Boş alanlardaki çöp birikintilerini de bölgeden uzaklaştıran grupların çalışmaları, vatandaşların büyük beğenisini topladı.

Hem hijyen hem güven

Tertemiz bir Altındağ için durmaksızın çalıştıklarını, yapılan çalışmalarla sokak, cadde ve kaldırımların hem pak hem de inançlı olduğunu söyleyen Altındağ Belediye Lideri Asım Balcı, “Her gün Altındağ’ın sokaklarında, vatandaşlarımızla birlikteyiz. Tüm mahallelerimizi sık sık ziyaret ediyor, esnafımızın çayını içiyor, vatandaşlarımızla sohbet ediyoruz. Bizden talepleri olursa tek tek dinliyoruz. Gerekli notları alarak gruplarımıza talimatlarımızı veriyoruz. Ağır kar yağışı nedeniyle kaldırımlarda kar birikimi ve buzlanma sorunu vardı. Vatandaşlarımızdan bu hususta talep geliyordu. Biz de gelen talepler doğrultusunda, sık sık gerçekleştirdiğimiz paklık çalışmalarının kapsamını daha da genişlettik. Tüm gruplarımızı seferber ettik. Altındağ’ımız tertemiz oldu” tabirlerini kullandı.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.