Altındağ’da yapımı devam eden yüzme havuzlarında sona gelindi

Altındağ Belediye Lideri Doç. Dr. Asım Balcı’nın başlattığı spor seferberliği ile Feridun Çelik ve Battalgazi mahallelerine kazandırılan yarı …

Hediye sipariş alışveriş ankara
01.12.2020
A+
A-


Altındağ Belediye Lideri Doç. Dr. Asım Balcı’nın başlattığı spor seferberliği ile Feridun Çelik ve Battalgazi mahallelerine kazandırılan yarı olimpik yüzme havuzlarının inşasında sona gelindi.

Altındağ’ın şampiyonların adresi olacağının altını çizen Belediye Lideri Asım Balcı, “Altındağlı çocuklarımızın ve gençlerimizin sağlıklı geleceği için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Spor tesisleri ve yüzme havuzları yapmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Altındağ’ın azimli, sportmen ve çalışkan gençleri için ne yapsak az” dedi.

Altındağ’ın yüzme şampiyonlarını yetiştirmek için yapılan yüzme havuzlarını bir an evvel hizmete sokmak için ne gerekiyorsa yaptıklarını söyleyen Lider Balcı, ”Gençlik ve Spor Bakanlığımızın takviyeleriyle, Altındağ’ı spor alanında doruğa taşıyacak olan yarı olimpik yüzme havuzları tamamlanmak üzere. Battalgazi ve Feridun Çelik mahallelerinde üretimi devam eden yüzme havuzları Altındağ’a güneş üzere doğacak. Altındağ’da sporu atağa kaldıracak, spor yatırımlarını hayata geçirecek ve yeni şampiyonları Altındağ’dan yetiştireceğiz. Bu hayalimizi gerçek yapmak için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Altındağ’ı her alanda olduğu üzere, spor alanında da tepeye taşıyacağız” sözlerini kullandı.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.