Aleyna Çakır’ın babası: “Evladınızın toprağını cebinize koyup kokladınız mı?”

Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen’in ası sonucu öldürülmesinin ortaya çıkmasının akabinde Kırşehir’de yaşayan babası Mehmet Esen …

Hediye sipariş alışveriş ankara
08.01.2021
A+
A-


Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen’in ası sonucu öldürülmesinin ortaya çıkmasının akabinde Kırşehir’de yaşayan babası Mehmet Esen, “Evladınızın toprağını cebinize koyup kokladınız mı?” dedi.

Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen, 3 Haziran 2020’de Keçiören’deki konutunda bornoz nesline asılı biçimde meyyit bulundu. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca olaya ait yürütülen soruşturma kapsamında daha evvel Esen’e şiddet uyguladığı anlara ilişkin imajları ortaya çıkan Esen’in erkek arkadaşı Ümitcan U. gözaltına alındı. Ümitcan U., savcılık tabirinin akabinde hür bırakıldı. Esen’in kesin vefat sebebinin belirlenmesi için isimli tıp raporu istendi. İstanbul İsimli Tıp Kurumu 1. İsimli Tıp İhtisas Heyeti tarafından hazırlanan rapor savcılığa gönderildi. Raporda Esen’in otopsisinde ası dışında bedeninde tespit edilen belirtilerin mevt meydana getirecek nitelikte olmadığı açıklandı.

Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen’in babası Mehmet Esen yaptığı açıklamada, “Bugün raporu çıktı biz inanmadık. Kızımı öldüren Ümitcan’ın siyasilerle uzunluk boy fotoğrafları var. Bizi korkutmak için bunları toplumsal medyaya atmışlar. Kızımın vefatının üzerinden bu kadar vakit geçmesine karşın hala DNA testi yapılmadı. Kızımın tırmıklarının ortasında erkek DNA’sı var. Hala savcılık bununla ilgili bir süreç yapmadı.” dedi. Baba Esen, “Karşı taraf siyasalların üzerinden baskı yapmaya çalışıyor. Bu devlet benim de devletim. Adalet istiyoruz. Evlatlarınızın mezarından aldığınız toprağı cebinize alıp, bir mendil içinde kokladınız mı?” diye konuştu.

Hediye sipariş alışveriş ankara
Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.