AHİD’den Zabıta Haftası ziyareti

Ankaralılar ve Ankara’ya Hizmet Edenler Derneği (AHİD) Genel Lideri Hilmi Yaman ve idare konseyi üyeleri Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta …

Hediye sipariş alışveriş ankara
11.09.2021
A+
A-

Ankaralılar ve Ankara’ya Hizmet Edenler Derneği (AHİD) Genel Lideri Hilmi Yaman ve idare konseyi üyeleri Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Lideri Mustafa Koç’u ziyaret etti.
Zabıta Haftası’nın 195. Yıldönümü nedeniyle gerçekleştirilen ziyarette Genel Lider Hilmi Yaman, “7 gün 24 saat daima alanlarda olan, vatandaşlarımızın huzuru ve iyiliği için tertipli ve inançlı ömür alanı hazırlayan belediye zabıtalarımızı bu değerli haftada yalnız bırakmak istemedik.
Bugüne kadar olan tüm çalışmalarından ötürü başta belediye zabıtalarımız olmak üzere tüm zabıta teşkilatımızın haftasını kutluyor, misyonlarında muvaffakiyetler diliyorum ”dedi.
Başşehir Zabıtasının; insanı önceleyen, esnaf dostu, bayanlara ve dezavantajlı bireylere müspet ayrımcılığı benimseyen, çağdaş bir anlayışla hizmet etme azim ve kararında olduklarını vurgulayan Zabıta Daire Lideri Mustafa Koç, “Dünyamız ve ülkemizin 1,5 yılı aşkın vakitten beri sürdürdüğü pandemi uğraşının Başkentimizdeki kahramanlarından biri de Zabıta Teşkilatıdır.
Gece gündüz, pandemi şartlarında ve mesai mefhumu gözetmeksizin esnafımız ve halkımızın yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Emek ve alın terimizin pandemi çabasına katkılarını halkımız da bilmektedir.

Cumhuriyetimizin Başşehrinde rahmet ve huzuru hakim kılmak için doğruluk, yeterli ahlak, profesyonel hizmet, adalet, eşitlik ve muhabbetle hizmet etmeye devam edeceğiz”açıklamasında bulundu.

Hediye sipariş alışveriş ankara


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.