Ağaç üzerine çizdiği 3 boyutlu resimler dikkat çekiyor

Ordu’nun Perşembe ilçesinde yaşayan Ahmet Sezer, ormanda ağaçların üzerine çizdiği 3 boyutlu fotoğraf ile görenleri şaşırtıyor.

Perşembe ilçesi …

Hediye sipariş alışveriş ankara
10.01.2021
A+
A-


Ordu’nun Perşembe ilçesinde yaşayan Ahmet Sezer, ormanda ağaçların üzerine çizdiği 3 boyutlu fotoğraf ile görenleri şaşırtıyor.

Perşembe ilçesi Medreseönü Mahallesi’nde yaşayan emekli Ahmet Sezer, pandemi devrinde 3 boyutlu fotoğraf çizme sanatını öğrenmek ismine eğitici görüntüler izledi. Görüntülerden etkilenen Sezer, kendi yerinde bulunan ağaçların üzerine 3 boyutlu fotoğraflar çizdi. Ağaçlara ziyan vermeden boyama yapılarak çizilen ve muhakkak bir açıdan bakıldığında 3 boyutlu görsel ortaya koyan fotoğraflar, görenlerin de ilgisini çekti.

“Ağaçlara ziyan vermiyor”

Geçmişte bu istikamette merakının olduğunu lakin izlediği görüntü sonucunda merakının arttığını ve ağaçlara ziyan gelmediğini söz eden Ahmet Sezer, “O yüzden denemek istedim ve şu an oluyor üzere. İnsanların da ilgisini çekiyor ve merak edip buraya gelenler oldu. Biz de bunu yapmaya devam ediyoruz. Ağaçlara da ziyan verilmeden yapılıyor. Bir mühlet sonra zaten kaybolan bir boya kullanıyoruz” dedi.

Toplumsal medyada ağaçların fotoğraflarının paylaşılması üzerine kendisine iş teklifleri geldiğini de aktaran Sezer, “Bu 3 boyutlu fotoğraf fakat ben natürel profesyonel değilim, daha güzelini yapanlar vardır. Lakin hoş bir görünüm ortaya çıktı. Aslında virüs nedeniyle kalabalık ortama girmediğimiz için bahçelerde ve ortamlarda dolaşıyoruz, onun da bu fotoğrafları yapmamda tesiri oldu. Birtakım yerlerden bu istikamette iş teklifi geldi lakin yapmayı düşünmüyorum. Amatör olarak başladım, bu türlü bir imaj ortaya çıktı, bu türlü de kalsın” halinde konuştu.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.