56 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması başladı: Kadıköy havadan görüntülendi

İçişleri Bakanlığı genelgesiyle korona virüs salgınına karşı alınan önlemlerden olan ve 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması saat 21.00 …

Hediye sipariş alışveriş ankara
05.12.2020
A+
A-


İçişleri Bakanlığı genelgesiyle korona virüs salgınına karşı alınan önlemlerden olan ve 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması saat 21.00 itibariyle başladı. Kısıtlamanın başlamasıyla sessizliğe bürünen Kadıköy havadan görüntülendi.

İstanbul’un en işlek noktalarından birisi olan Kadıköy’de saat 21.00 itibariyle beşerler meskenlerine girdi. Günün her saati yaya ve araç trafiğinin ağır olduğu Kadıköy’de sessizlik hakim oldu. Polis takımlarının bir çok noktada oluşturmuş olduğu uygulama noktalarında vatandaşların kısıtlamadan muaf olup olmadığı denetlenirken birçok vatandaşa gruplar birinci dakikalarda inisiyatif kullanarak meskenlerine gitmeleri konusunda ikazlarda bulunurken kısıtlamadan bir saat sonra gruplar dışarıda olup genelgede belirtilen muaf olan vatandaşlar ortasında yer almayan bireylere cezai süreç uyguladı. Havadan görüntülenen Kadıköy’de vatandaşların büyük ölçüde kısıtlamaya uyduğu görüldü.

Hediye sipariş alışveriş ankara
Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.