43 yaşındaki matematik öğretmeni koronaya yenik düştü

Adana’da bundan 23 gün evvel koronaya yakalanan ve 20 gün boyunca hastanede yatan 43 yaşındaki matematik öğretmeni dün hayatını kaybetti …

Hediye sipariş alışveriş ankara
16.05.2021
A+
A-

Adana’da bundan 23 gün evvel koronaya yakalanan ve 20 gün boyunca hastanede yatan 43 yaşındaki matematik öğretmeni dün hayatını kaybetti.
Çukurova ilçesinde Sungurbey Anadolu Lisesinde matematik öğretmeni olarak misyon yapan 43 yaşındaki Uğur Uzun bundan 23 gün evvel rahatsızlandı.
Korona olduğundan şüphelenen öğretmenin yaptırdığı test müspet çıktı. Çabucak öğretmene tedavi süreci başlatıldı. Lakin ikici gün rahatsızlığı artınca Adana’da özel bir hastaneye yatırıldı. Bu ortada Uzun’un eşi ve bir çocuğunun da korona testi olumlu çıktı. Uzun’un eşi ve çocuğu da tıpkı hastaneye alınarak tedavi altına alındı. Uzun’un eşi ve çocuğu 3 gün sonra hastaneden taburcu edilerek tedavileri konutta tamamlandı. Fakat Uzun bir türlü iyileşemeyerek daha da makus oldu.

Entübe olan Uzun 14 Mayıs günü hayatını kaybetti. Evli ve 2 çocuk babası olan Uzun’un cenazesi hastaneden alınıp toprağa verildi.

Hediye sipariş alışveriş ankara


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.